Par mums

Latvijas zelts ir mūsu meži, jūra, zeme un nepiesārņotā vide. Esam viena no zaļākajām zemēm pasaulē ar neskarto dabu, putniem, kokiem, pļavām un baltajām smiltīm jūras krastā. Mēs cienām vidi un dzīvojam saskaņā ar to.

Treeline ir ģimenes uzņēmums Latvijā, kas rada interjera un sadzīves priekšmetus, no Latvijas mežos sastopama augstvērtīga koka – oša. Harmonijā starp mūsdienu funkcionalitāti, stilu un dabīgo, esam radījuši koka svečturu kolekciju „Sveču māja”, kura veidota klasiskā, atturīgā stilā, papildinājumā ar keramikas ietvaru un apstrādāta ar dabīgo lineļļas klājumu un koka vāžu kolekciju „Ziedu māja” ar stikla ietvaru un lineļļas klājumu. Nosvērtais koka šķiedras raksts, ziedu skaistums un aromātu burvība, svecīšu siltums relaksēs Jūs, sniegs estētisku baudījumu un nodrošinās mierīgu, apcerīgu un dvēselisku noskaņu Jūsu mājā.

Kolekcijas “Garšas māja” piedāvājumā ir dažādu izmēru, formu un funkcionalitātes servējamie dēlīši, paliktņi un citi koka trauki, kuri papildinās un bagātinās Jūsu ēdienu pasniegšanas iespējas kā ikdienā, tā svētku reizē. Savukārt, kolekcijas “Mantu māja” koka produkti, kastes un paliktņi nodrošinās Jūsu ikdienu harmoniskāku un katrai lietai dāvās īpašu vietu Jūsu telpā.

Treeline produktos atradīsiet lakonisku eleganci, gaumi un mūsdienīgu vienkāršību. Mūsu produktu lietotāji ir dzīves gudri cilvēki, kas novērtē dabīgu, augstvērtīgu materiālu, kuri izvēlas gaumīgas, funkcionālas lietas sev apkārt, individualitātes, dabīgā (eko) piekritēji, saprot un atbalsta produktus, kas radīti ar mīlestību un cieņu – pašu rokām…